Співпраця з забудовниками і ОСББ

Наша команда - це величезний колектив професіоналів.
Ми виконуємо гідроізоляційні роботи "під ключ" і гарантуємо, що кваліфіковано впораємося з поставленим перед нами завданням будь-якої категорії складності завдяки 12-річному практичному досвіду і тисячам м2 гідроізольованих дахів, фундаментів, паркінгів. Головне наше завдання - в максимально стислі терміни якісно виконати поставлені Вами завдання.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

1. МИ БЕЗКОШТОВНО :

Проконсультуємо, заміряємо і надамо оптимальне рішення і комерційну пропозицію для виконання робіт на Вашому об'єкті.

2. У НАС Є ДОСВІД :

За роки в цій сфері нами виконані сотні об'єктів в самих різних куточках України, тому Ви завжди зможете наочно побачити приклади виконаних нами робіт.

3. У НАС Є ВЕСЬ НЕОБХІДНИЙ ІНСТРУМЕНТ:

Для монтажу мембрани ми використовуємо виключно професійний інструмент Leister. Електроніка коригує величину нагріву робочої зони при зниженні швидкості руху агрегату. Це виключає можливість локальних перегрівів ПВХ мембрани при зварюванні, забезпечує отримання естетичного, герметичного шва.

Для улаштування стяжки Brinkmann і Putzmeister.

4. ПОРЯДНІСТЬ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ :

Ми відразу домовляємося про прийнятну ціну і ніколи не змінюємо вартість після того як приступили до робіт. Ми завжди закінчуємо розпочату роботу і ніколи не полишаємо її незавершеною.

5. З НАМИ ДЕШЕВШЕ:

Всі ціни на матеріали і роботи ми затверджуємо з Замовником до початку робіт, підбираємо оптимальну схему оплати послуг. На основну групу використовуваних матеріалів Замовник отримує від нас дилерську ціну, яка є закупівельною з додаванням витрат на доставку на об'єкт.

6. МИ НАДАЄМО ГАРАНТІЇ:

Наші спеціалісти забезпечують обслуговування змонтованих покрівель.

 

Всі роботи здійснюються з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування з наданням гарантій.

Компанія має свій автопарк, що дозволяє експлуатувати техніку в будь-який час.

У штаті досвідчені проектанти, інженери, юристи, бухгалтери - усі документальні питання ми вирішуємо без проблем. 

Для складання докладного кошторису на проведення робіт залишайте заявку на зворотний зв'язок на нашому сайті або зверніться за номером 067-379-50-56.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зв’яжимось з вами!