Експлуатована покрівля

Експлуатована покрівля - привабливий варіант для будь-якої будівлі.

Плоску покрівлю можна облаштувати під свої потреби - наприклад, в якості тераси або зеленої зони і використовувати в якості додаткової корисної площі на протязі всього року, незалежно від погоди і кліматичного поясу.

Особливості монтажу експлуатованої покрівлі бажано передбачити в проекті будинку, але іноді її можна облаштувати на плоских дахах та вже готового будинку.

Покриття повинне мати стійкість до наступних видів навантажень:

  • експлуатаційні (наприклад, ходьба і періодичний догляд);
  • власну вагу покрівельних матеріалів;
  • кліматичні (вітрові, снігові навантаження, дощ).

Можна виділити наступні найбільш популярні типи таких дахів:

Паркінг

Це рішення особливо популярно для дахів парковок і підземних стоянок. Пристрій паркінгу на даху має враховувати динамічне навантаження - сили гальмування, прискорення і маневрування. Верхнє покриття майданчиків може виконуватися з: монолітного асфальтобетону, ж / б плит, тротуарної (бетонної) плитки.

Покрівля - тераса

Вона може бути покрита терасної дошкою, включати в себе пішохідні доріжки, спортивні зони, зони відпочинку, літні кафе тощо. Якщо тераса проектується без застосування рішень зеленої покрівлі, вона може бути прикрашена рослинами в ящиках, кашпо.

Тераса з зеленою покрівлею або зелена покрівля

Дах, повністю або частково покрита покрівельним пирогом і рослинністю, може стати прекрасним місцем для приємного проведення часу в будь-який час року.

Експлуатована покрівля - складне багатошарове споруда, довірити яке можна лише професіоналам. Фахівці нашої компанії зможуть забезпечити довгий термін служби виконаних покрівельних робіт за рахунок дотримання технології на всіх етапах будівництва та обслуговування.

Всі роботи здійснюються з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування з наданням гарантій.

Компанія має свій автопарк, що дозволяє експлуатувати техніку в будь-який час.

У штаті досвідчені проектанти, інженери, юристи, бухгалтери - усі документальні питання ми вирішуємо без проблем. 

Для складання докладного кошторису на проведення робіт залишайте заявку на зворотний зв'язок на нашому сайті або зверніться за номером 067-379-50-56.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зв’яжимось з вами!