Про нас

«Укргідроізол» виконує будівельні роботи, а саме гідроізоляцію покрівель, фундаментів, паркінгів і т.д., а також роботи по влаштуванню стяжки.

За роки роботи у нас налагоджені надійні партнерські відносини з прямими виробниками будівельних матеріалів, і ціна, яку ми зможемо запропонувати Вам на матеріали буде вигіднішою, ніж у конкурентів за рахунок наших постійних обсягів.

Власний штат проектантів, інженерів, виконробів і досвідчених майстрів + наявність сучасного професійного обладнання (виробництва Швейцарія, Німеччина) дозволяють виконувати роботи за доступною ціною, високої якості і надійності.

Нашими клієнтами є безліч різних установ, організацій і просто фізичних осіб. Об'єднує їх те, що для кожного ми змогли підібрати найкращий варіант згідно запланованого бюджету і в короткі терміни реалізувати його в відмінній якості і з застосуванням самих високоякісних матеріалів.

На кожному етапі співпраці з нами Вас гарантовано будуть обслуговувати тільки висококваліфіковані фахівці.

Всі роботи здійснюються з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування з наданням гарантій.

Компанія має свій автопарк, що дозволяє експлуатувати техніку в будь-який час.

У штаті досвідчені проектанти, інженери, юристи, бухгалтери - усі документальні питання ми вирішуємо без проблем. 

Для складання докладного кошторису на проведення робіт залишайте заявку на зворотний зв'язок на нашому сайті або зверніться за номером 067-379-50-56.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зв’яжимось з вами!