Похилоутворююча стяжка для покрівлі

Пристрій плоских покрівель передбачає створення малого ухилу, щоб дощова і тала вода мала можливість безперешкодно стека в зливову систему.

Для цього існує цілий ряд технологій, в числі яких пристрій похилоутворюючого стяжки і застосування теплоізоляційних матеріалів зі скошеною поверхнею (так зване клиновидное теплоізоляції).

Цементно-піщана стяжка є надійною основою для «покрівельного пирога», яке встановлюється поверх шару теплоізоляції. Таке монтажне рішення застосовується в більшості випадків при установці рулонної покрівельної системи з «м'яких» матеріалів. Основна функція стяжки - це вирівнювання поверхні з теплоізоляції з формуванням міцної надійної основи. Іноді такі рішення застосовуються безпосередньо на бетонних плитах перекриття без утеплення.

Серйозний досвід наших фахівців забезпечує високу якість створюваних поверхонь, здатних довгий час протистояти навантаженням і кліматичних факторів.

При необхідності максимально мінімізувати навантаження на покрівлю можна використовувати вже готові матеріали заводської готовності: екструдований пінополістирол, плити ПСБ.

Стандартної плиті теплоізоляції на виробництві надають змінну товщину так, щоб при розкладі по горизонтальній поверхні Отримати Необхідний ухил. Таким чином, на об'єкт поставляються вже готові клиновидні плити.

Розрахунок ухилу робиться за допомогою комп'ютерної програми фахівцями заводу-виготовлювача, що дозволяє оптимально «підігнати» матеріал для будь-якого планування покрівлі. На підставі розрахунків складається карта монтажу, по якій для зручності монтажу здійснюється розпил блоків і нанесення на них маркування з нумерацією і стрілками.

При замовленні робіт по стяжці для покрівлі в нашій компанії Ви отримуєте гарантовану якість робіт і терміни виконання, прописані в договорі.

Всі роботи здійснюються з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування.

Компанія має свій автопарк, що дозволяє експлуатувати техніку в будь-який час.

Для складання докладної кошторису та визначення термінів проведення робіт залишайте заявку на зворотний зв'язок на нашому сайті або зверніться за телефоном 067-379-50-56.

Всі роботи здійснюються з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування з наданням гарантій.

Компанія має свій автопарк, що дозволяє експлуатувати техніку в будь-який час.

У штаті досвідчені проектанти, інженери, юристи, бухгалтери - усі документальні питання ми вирішуємо без проблем. 

Для складання докладного кошторису на проведення робіт залишайте заявку на зворотний зв'язок на нашому сайті або зверніться за номером 067-379-50-56.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зв’яжимось з вами!