Гідроізоляція резервуарів

Висока вологість - головний ворог і металу, і бетону.

Резервуари, виготовлені з цих матеріалів, перебуваючи у воді дуже швидко починають руйнуватися.

Рідина має на бетон такий же згубний вплив, як і на метал. Тільки бетонні конструкції не іржавіють, а починають тріскатися і розсипатися.

При недостатній герметичності рідина йде назовні, розмиває грунт, через що резервуар просідає, деформується, порушується його цілісність, він більше не може використовуватися за призначенням.

Одна з передових технологій захисту резервуарів - використання ПВХ-мембран. Об'єкти з високими гідроізоляційними вимогами (підземні паркінги, тунелі, споруди з приміщеннями, що знаходяться нижче поверхні грунту) захищені саме таким способом.

Гідроізоляція ПВХ-мембраною - одношарова.

ПВХ-мембрана - еластична і повністю вологонепроникна.

Розрахунковий термін служби перевищує 50 років.

Покриття з ПВХ-мембрани міцне і зносостійке. Також воно біологічно стійке, тобто на ньому не заводиться цвіль, грибки, інші патогенні мікроорганізми.

Матеріал не токсичний, він не виділяє в воду ніякі сторонні речовини, які могли б змінити склад води і вплинути на її здатність гасити вогонь, коли мова йде про пожежних резервуарах.

Цю технологію можна застосовувати і при гідроізоляції металевих ємностей зсередини для технічної води.

Як видно, гідроізоляція будь-яких конструкцій - це складний процес. Найменший непрофесіоналізм може привести до здуття, розривів, протікань і подальшого руйнування всієї гідроізоляції.

Якщо ви хочете захистити резервуар від корозії та інших агресивних впливів навколишнього середовища, то гідроізоляцію необхідно виконати максимально якісно.

Наша компанія спеціалізується на проведенні робіт з гідроізоляції резервуарів будь-яких типів: підземних і надземних, залізобетонних та металевих.

У компанії працюють кваліфіковані співробітники з профільною освітою, за плечима яких десятки успішно виконаних замовлень. Ми чітко дотримуємося технологію ізоляції резервуара, тому в подальшому замовник не стикається з необхідністю ремонту або заміни гідроізоляції.

 

Всі роботи здійснюються з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування з наданням гарантій.

Компанія має свій автопарк, що дозволяє експлуатувати техніку в будь-який час.

У штаті досвідчені проектанти, інженери, юристи, бухгалтери - усі документальні питання ми вирішуємо без проблем. 

Для складання докладного кошторису на проведення робіт залишайте заявку на зворотний зв'язок на нашому сайті або зверніться за номером 067-379-50-56.

Залишились питання?

Заповніть форму і ми зв’яжимось з вами!